-6 C
Скопје

Tag : роберто орданоски

Живот Магазин Магазин слајдер Македонија Сцена

ФОТО | Роберт Орданоски не и дава мир на Агнеса: „Кога ќе престанеш да се глупираш?“

В.Т.
Македонската јавност не престанува да коментира за скандалозното излагање на Роберто Орданоски, кој минатата недела објави видео како со ќерките го прославува 17-тиот роденден на...
Магазин Магазин слајдер Сцена

Роберт Ордановски повторно се огласи на социјалните мрежи: Бара помош од брачен советник

Слободен Печат
Деновиве не престанува да се збори за скандалот кој ја потресе македонската јавност, откако поранешниот директор на Агенцијата за електронски комуникации Роберт Орданоски реши на...
Вести Магазин Магазин слајдер Македонија Сцена

Агнеса Орданоска за „Слободен печат“: На дијазепам сум бидејќи вознемирена сум поради децата, не ми се верува дека го направи ова преку Фејсбук

Слободен печат - М.Д.
Агнеса Орданоска, сопругата на екс директорот Роберто Орданоски е шокирана од однесувањето на сопругот кој на социјалната мрежа Фејсбук упати навредливи зборови кон неа и...