Tag : раздор

Еспресо Секс

Дознајте дали несвесно ја уништувате вашата љубовна врска

Слободен печат
Понекогаш ни се случува несвесно да правиме некои работи што ја уништуваат нашата љубовна врска. Станува збор за навидум безначајни ситници што полека се натрупуваат...
Еспресо Шоу биз

РАЗДОР ВО КРАЛСКОТО СЕМЕЈСТВО: Браќата се скараа поради Меган, а тоа што го направи Кејт е за секоја пофалба!

Слободен печат
Кралското семејство постојано е под лупа на јавноста, а се наведува дека меѓу браќата избила нова кавга, и тоа токму поради сопругата на Хари, а...
Вести Македонија

Османи: Николоски не создавајте непотребно раздор!

Слободен печат
Бујар Османи, вицепремиерот за евроинтеграции му одговори на потпретседателот на ВМРО-ДПМНЕ, Александар Николовски, поради тоа што го обвинуваше дека има „таен план“ со поранешниот минсистер...