4 C
Скопје

Tag : рајнер торнтон

Кошарка Спорт

КК Работнички ангажираше тројца нови играчи

Слободен печат
Тимот од Градски парк ќе продолжи во сезоната со нови засилувања со кои ќе атакува на добар резултат во АБА2 лигата, како и на домашната...