Tag : психијатриска

Магазин Магазин слајдер Сцена

Селена Гомез се бори со биполарно пореметување – Отидов во психијатриска болница и добив дијагноза

Слободен печат
Пејачката Селена Гомез (27) призна дека години наназад се бори со биполарно пореметување, како и дека поради тој проблем посетила и психијатриска болница. Селана во...