Колку чини денес вистината? Опра интервјуто со Меган и Хари го продала за 9 милиони долари!

Целиот свет со нетрпение го очекуваше итервјуто кое славната американска водителка Опра Винфри го сними со Меган Маркл и Хари. Но, тоа што можеби е поинтересна тема, е тоа колку всушност денес, Опра Винфри е побогата после направеното интервју и колку уште ќе се збогати на негова сметка. Кралицата на американското шоу, долго очекуваното интервју …

Колку чини денес вистината? Опра интервјуто со Меган и Хари го продала за 9 милиони долари! Read More »