Tag : принц хари

Магазин Магазин слајдер Сцена

За прв пат откако го напуштија кралското семејство, Хари и Меган објавија официјален портрет: Ѝ оддадоа почит на принцезата Дијана

Слободен Печат
Откако ги завршија своите последни официјални должности како членови на кралското семејство во март, принцот Хари и Меган Маркл за прв пат објавија стилизиран заеднички...
Магазин Магазин слајдер Сцена

„Дипломатски“ напад: Меган ги зачуди Британците со тоа како го нарече семејството на Хари

Слободен Печат
Војвотката од Сасекс, Меган Маркл употреби, најблаго кажано, неочекуван збор кога зборуваше за британското кралско семејство. Поради пандемијата на коронавирусот, сопругата на принцот Хари, Меган...
Магазин Магазин слајдер Сцена

Меган Маркл не пропушта можност да го нападне британското кралско семејство

Слободен печат
Не стивнуваат превирањата на британскиот двор, за кои најголемата одговорност ја има Меган Маркл, која постојано го напаѓа кралското семејство, а сега е прашање дали...
Жена Магазин Магазин слајдер

Таа се грижеше за принцовите, ги лекуваше раните на Лејди Ди, а потоа ја избркаа и фрлија сѐ што е нејзино!

Слободен Печат
Голема мистерија од британскиот двор е жената по име Барбара Барнс, која беше дадилка на принцовите Вилијам и Хари во осумдесеттите години, а потоа едноставно...
Магазин Магазин слајдер Слајдер

Принцот Филип е многу разочаран од Меган: Зошто таа не се откажа од актерството, како што јас ја напуштив кариерата за да бидам со кралицата?

Слободен Печат
Војводата од Единбург не може да разбере што било толку неподносливо во животот на неговиот внук и снаа за да се откажат од кралските должности....
Магазин Магазин слајдер Сцена

Меган Маркл се појави на шоуто „America’s Got Talent“ и расплака еден од натпреварувачите

Слободен Печат
Меган ги изненади учесниците и гледачите на финалето на шоуто „America’s got talent“, а особено учесникот Арчи Вилијамс кој се натпреварува како пејач. Таа реши...
Магазин Магазин слајдер Сцена

Поради Меган принцот Хари се скарал и со најдобриот пријател: Мислел дека принцот избрзува со венчавката (ФОТО)

Слободен печат
Новата биографија која наскоро ќе излезе на пазарот, а која ќе открие многу недоумици и бројни затскриени афери на кралското семејство, на површина извади детали...
Магазин Магазин слајдер Сцена

Меган и Хари ги негираат деталите од контроверзната биографија, авторите откриваат кој им ги дал информациите

Слободен печат
Mеган Маркл и принцот Хари се оградија од книгата „Пронаоѓање на слободата“ на Омид Скобиеј и Каролин Дуранд, која треба да излезе во август. Тие...
Магазин Магазин слајдер Слајдер Сцена

Скандали кои кралското семејство се обидува да ги заборави (ФОТО+ВИДЕО)

Слободен печат
Британското кралско семејство во својата историја брои приличен број скандали. Некои се толку познати што за нив сите слушнале, но извесни скандали многумина веројатно веќе...
Магазин Магазин слајдер Сцена

Меган и Хари за прв пат ја напуштија вилата после пандемијата и тоа поради хуманитарна активност! (ФОТО)

Слободен Печат
Меган Маркл и принцот Хари последен пат беа забележани во јавноста кон крајот на март, кога на сопствена иницијатива одлучија да донираат храна на едно...