Tag : повредено лице

Хроника

Во приватна болница донесено лице нападнато со остар предмет

Слободен печат
Во СВР Скопје, од приватна здравствена установа од Сарај, е пријавено дека кај нив вчера е донесено повредено лице со остар предмет, информира МВР. Полициски...