Tag : поткупи

Забава Магазин

Секогаш во џеб имајте 100 евра „за недај Боже“ (ВИДЕО)

Слободен печат
Имено, Зоран Пешиќ на Твитер го сподели ова свое видео на кое тој стои пред олтатор со сегашната сопруга Марија, која ја „подмити“ да му...