16 C
Скопје

Tag : помеѓу

Живот Магазин Магазин слајдер Сцена

Вака говореше Шон Конери: „Постои една важна разлика помеѓу мене и Бонд. Тој знае како да ги реши проблемите!“

Слободен печат
Шон Конери за повеќето од нас е едниот и единствен Бонд, Џејмс Бонс… Беше 2003 година кога легендарниот Шон Конери одлучи да оди во пензија,...
Вести Ви Препорачуваме Македонија

Нема граница за мигрантите помеѓу Македонија и Грција

Горан Наумовски
Државните органи за безбедност немаат одговор како е можно големи групи на мигранти без проблем да ја преминуваат добро чуваната и оградена грчко-македонска граница. Мигрантите,...
Еспресо Секс

Ретко имате секс со партнерот? Виновникот барајте го помеѓу овие 7 нешта!

Слооден печат
Иако љубовта е најважната работа во врската, страста исто така игра многу важна улога во љубовната врска. Кога страста исчезнува, со текот на времето и...
Еспресо Секс

Разгорете ја повторно СТРАСТА помеѓу вас и партнерот со помош на овие 4 видови на ПРЕДИГРА

Слободен печат
Без разлика дали барате идеи за да ги зачините нештата во креветот или пак, само сакате да пробате нешто ново, следен пат фокусирајте се на...