Tag : покажува

Живот Здравје Магазин Магазин слајдер Семејство

Вирално видео – Психолог со помош на ориз покажува колку е раширен проблемот со менталното здравје

Слободен печат
Менталното здравје многумина го занемаруваат. Психологот д-р Џули Смит одлучи на забавен начин да го промени тоа и да ги едуцира луѓето. Таа ја искористи...
Магазин Магазин слајдер Сцена

Ентони Хопкинс 170 денови во строг карантин: Вели дека не полудел, но фотографијата покажува нешто друго…

Слободен печат
Фотографијата која што ја поставил на социјалната мрежа Твитер, ги изненади неговите фанови. Легендарниот Ентони Хопкинс го „запалил” интернетот со новата фотографија, која што ја...
Здравје Магазин

Доколку вашето дете покажува дека го боли стомакот во ПРЕДЕЛОТ НА ПАПОКОТ, веднаш водете го на доктор!

Слободен печат
Родителите на едно дете од Србија биле затекнати од ненадејната смрт на едно и пол годишниот син Стеван Н. кој починал во својот дом. Како...
Еспресо Шоу биз

Александра Амброзио на одмор со дечкото гордо го покажува своето совршено тело (ФОТО)

Слободен печат
Поранешниот ангел на Викторија Сикрет Алесандра Амброзио се уште плени со својот совршен изглед и покрај фактот дека е на прагот на четириесетата и дека...