Tag : пластични операции

Магазин Магазин слајдер Сцена

Беше на листата на најзгодни актерки на сите времиња, а потоа сама призна дека ја уништиле операциите! (ФОТО)

Васко Спасоски
Актерката Мелани Грифит (62) не ја исплаши пандемијата на коронавирусот и големиот број на заразени во Америка, па во неделата беше видена како шета во...
Забава Магазин

Овие ѕвезди ги упропастија своите лица со естетски операции: Сега наликуваат на карикатури! (ФОТО)

Слободен печат
Што се случи со лицетона Том Круз? Си играл со ботокс, се за да ја задржи младоста која неминовно му се лизга низ прсти. Актерот...
Еспресо Шоу биз

Старлета банкротираше поради пластичните операции! (ФОТО)

Слободен Печат
Поранешниот модел и старлета Кејти Прајс (41) неконтролирано трошеше пари, а сега, како што пишува Daily Mail, прогласила банкрот. Наводно го потрошила богатството кое било...
Еспресо Шоу биз

Поради пластичните операции актерката не личи на себе, а има само 33 години! (ФОТО)

Слободен Печат
Актерката и пејачката Линзи Лохан, беше млада перспективна ѕвезда, но според начинот на живот кој таа го одбра, пропушти многу шанси и доживеа многу помала...