17.8 C
Скопје

Tag : овен

Магазин Магазин слајдер Хороскоп

Секогаш се вљубуваат во погрешни партнери: Дали сте еден од овие знаци на Зодијакот?

Слободен печат
Поради нивната личност и потреби, овие четири знаци на Зодијакот честопати од осаменост, потреба од малку внимание или желба да се докажат избираат погрешни партнери....
Магазин Магазин слајдер Хороскоп

Три хороскопски знаци на кои ќе им „цвета љубовта“ оваа пролет

Слободен печат
Секоја сезона носи одредени романтични моменти, но најдобро е да се заљубиме во пролетта кога сè околу нас цвета. Хороскопските на кои ќе им „цветаат...
Магазин Магазин слајдер Хороскоп

Дневен хороскоп за 16 март: Денешниот ден е одличен за посериозни деловни потфати

Слободен печат
Овен Денешниот ден е одличен за посериозни деловни потфати и донесување одлуки за истите. Важно е на оние кои не ви се допаѓаат, да не...
Магазин Магазин слајдер Хороскоп

Дневен хороскоп за 8 март: Не плашете се гласно да говорите за вашите потреби и желби

Слободен печат
Овен Во љубовта нештата се одлични, а ако сте во врска, со партнерот разговарајте за реализирање на некој заеднички план. Мора да бидете пофлексибилни ако...
Магазин Магазин слајдер Хороскоп

Дневен хороскоп за 19 јануари: Се наоѓате во период во кој ќе остварите многу соништа

Слободен печат
Овен Изгледате вознемирено и со многу барања. Контролирајте ја импулсивната страна на вашата природа, пред да повредите нечии чувства. Се грижите да оставите одличен впечаток...
Магазин Магазин слајдер Хороскоп

Хороскопски парови кои се најмоќни и најстрасни кога се заедно

Слободен печат
Според астрологијата,  четирите елементи од кои зависат карактеристиките на хороскопските знаци се оган, воздух, вода и земја, а токму тие елементи одредуваат колку вие и...
Магазин Магазин слајдер Хороскоп

Ова се 4-те најљубоморни знаци во Зодијакот: Дали сте меѓу нив?

Слободен Печат
Понекогаш се користат мали дози на љубомора за да се предизвика партнерот, но тоа е опасна игра со овие четири хороскопски знаци. Откриваме на кого...
Магазин Магазин слајдер Хороскоп

Три хороскопски знаци кои едноставно не знаат што е тоа нервоза! Нервирањето за нив не постои!

Слободен печат
Љубителите на хороскопот досега имаат направено голем број истражувања за да дознаат кои знаци ќе имаат долг и здрав живот. Ако сметате дека хороскопот и...
Магазин Магазин слајдер Хороскоп

Хороскоп за 28 мај, четврток – Погледнете што велат ѕвездите за денес

Слободен печат
Овен Имате голем број на планови. Заинтересирани сте, но сепак, не ќе можете се одеднаш да реализирате. Овој ден ви носи некои новости. Пред се...
Магазин Магазин слајдер Хороскоп

Хороскоп за 29 април – Погледнете што вели хороскопот за оваа среда

Слободен печат
ОВЕН РАБОТА: Полни сте со ентузијазам, уживајте во пријатните моменти и целиот ден искористете го за разговори со пријателите и блиските. ЉУБОВ: Насочете се кон...