• омилениот

ФОТО | Си го уништи лицето со пластичните операции: Беше во врска со омилениот холивудски мангуп, а денес повеќе не личи на себе!

Популарната актерка Лара Флин Бојл утре ќе го прослави својот 51 роденден. За жал, оваа убава актерка не успеа да им одолее на естетските корекции и досега претрпе бројни неуспешни операции кои всушност ја загрозија и нејзината успешна актерска кариера. Ирско-американската актерка Лара Флин Бојл утре ќе го прослави својот 51 роденден, а сите ја паметат …

ФОТО | Си го уништи лицето со пластичните операции: Беше во врска со омилениот холивудски мангуп, а денес повеќе не личи на себе! Read More »