Tag : офм

Останатo Спорт

Македонија домаќин на квалификациски турнир за пласман на ЕП

Слободен печат
ЦЕВ го објави календарот за квалификациите за пласман на следното Европско првенство кое што ќе се одржи во 2021 година. Натпреварите во рамките од групата...