Tag : одолее

Магазин Магазин слајдер Сцена

АМБИЦИОЗНИ, УБАВИ, ШАРМАНТНИ… Андреа Бочели има двајца успешни синови – на едниот ниту Џеј Ло не можеше да му одолее (ФОТО)

Слободен печат
Андреа Бочели, италијанскиот тенор кој пред неколку дена одржа концерт во празната катедрала Диомо во Милано на католичкиот Велигден под името „Музика за надеж“, има...
Еспресо Шоу биз

На овие природни облини не можел да одолее ни Леонардо Дикаприо (ФОТО)

Слободен печат
За актерката и манекенка во подем, Камила Мороне (22), која плени со својот изглед и природни облини, јавноста дознала кога освоила еден од најголемите холивудски...
Еспресо Хороскоп

Никој не може да им одолее! Ова се трите најстрасни хороскопски знаци!

Слободен печат
Додека некои луѓе се трудат да ги усовршат нивните љубовни вештини, на припадниците на овие хороскопски знаци тоа им е скоро вродено. Тие зрачат со...