Tag : очекувале

Забава Магазин

Бесплатно гориво за оние кои ќе дојдат во бикини! Очекувале згодни девојки, а еве што добиле! (ВИДЕО)

Слободен печат
На една бензинска станица во рускиот град Самара дошле до идеја како да привлечат повеќе купувачи. Имено, бесплатно гориво би добиле сите кои би дошле...
Еспресо Жена Магазин Убавина

Шминка на овој дел од телото никогаш не би очекувале, дали Македонките ќе го прифатат овој нов необичен тренд? (ФОТО)

Слободен печат
Само што помисливме дека досега се сме виделе… Заборавете на иновациите за шминкање на очите. View this post on Instagram 귀걸이를 하면 1.5배 예뻐보인다는 말이...