Tag : нфл играч

Останатo Спорт

Урнебес: НФЛ играч сексуално злоставуван од жена во авион, ја тужи компанијата

Слободен печат
НФЛ играчот заедно со уште еден патник кој седел во ист ред бил мета на „сексуални инсинуации“ на обвинетата жена, а персоналот во авионот реагирал...