негова Archives - Слободен печат

Tag : негова

Вести Планета

Најконтроверзниот соработник на Путин – Подготвен е на се и затоа е негова десна рака! Ова е неговата работа…

Слободен печат
Во американските дипломатски кругови го нарекуваат „сивиот кардинал на Кремељ“ и човекот кој носи многу маски. Тој е „автор“ на политичкиот систем на Путин и...
Ви Препорачуваме Еспресо Шоу биз

Што се случи со фризурата на ТРАМП? Социјалните мрежи експлодираа од коментари на негова сметка (ФОТО)

Слободен печат
Претседателот на Соединетите Американски Држави, Доналд Трамп, се појави со многу необична фризура и моментално стана предмет на коментари на социјалните мрежи, особено на Твитер....