Тексас од глава до пети – Тренд на кој не му одолеаа ниту славните дами: Носете го вака без грешка! (ФОТО)

Тексасот никогаш не излегува од мода, станува збор за фармерки, кошули или јакни… овие парчиња се совршени за сите времиња. Оваа сезона е популарно да комбинирате неколку парчиња од тексас во еден аутфит. Овој тренд може да изгледа многу интересено и моќно, но треба да бидете внимателни со него, бидејќи само една грешка може целосно да …

Тексас од глава до пети – Тренд на кој не му одолеаа ниту славните дами: Носете го вака без грешка! (ФОТО) Read More »