8 C
Скопје

Tag : напади врз медиуми

Вести Регион Слајдер

Амнести Интернешнал за Србија: Неказнети воени злосторства, напади врз медиуми, дискриминација

Слободен печат
Србија не постигна никаков напредок во гонењето на воените злосторства, решението за судбината на исчезнатите е запрено, заплашувањата и нападите врз новинарите, дискриминацијата и семејното...