Tag : намалена

Вести Економија

Невработеноста намалена на 17,1 отсто

Слободен печат
Стапката на невработеност во третиот квартал годинава се спушти на 17,1 отсто, објави Државниот завод за статистика. Според објавените податоци, бројот на невработнеи лица во...
Еспресо Секс

Немате желба за секс веќе подолго време? Еве како да го пронајдете и проблемот и решението!

Слободен печат
Се случува многу почесто отколку што сакаме да признаеме – во еден момент сексот е на врвот од нашите омилени активности, а веќе во следниот...