Tag : мртво бебе

Ви Препорачуваме Хроника

Родители донеле мртво новороденче во болницата во Битола

Горан Наумовски
Мртво новороденче било донесено вчера од страна на родителите во Клиничката болница во Битола. Вчера околу 13.35 часот од болницата во СВР Битола било пријавено...