18.8 C
Скопје

Tag : Милорад Пуповац

Вести Регион Слајдер

Погледајте го предизборниот спот на СДСС: „Пуповац токму сега организира втор бран на корона“

Слободен печат
СДСС, партијата која ја води Милорад Пуповац, овјави предизборен спот кој се разликува од останатите. Спотот се поигрува со теоријата на завера која кружи за...