Tag : мантил

Забава Магазин

Меланија Трамп во моден избор за чиста петка

Јасмина Кантарџиева Димков
Иако се навикнавме да ја гледаме во класични фустани и капути, првата дама на Америка на натпреварот од Универзитетското национално првенство во американски фудбал, се...
Еспресо Мода

Се појави во овој мантил и го УКРАДЕ целото внимание! (ФОТО)

Слободен печат
Сопругата на Џорџ Клуни доминира кога станува збор за деловниот стил. Амал Клуни (41) одржа предавање на Универзитетот во Колумбија, а нејзиното елегантно издание е...
Еспресо Мода

Меланија Трамп со причина доминира на модната сцена: Бел фустан и цветен мантил кои секоја жена би ги посакала! (ФОТО)

Слободен печат
Уште една потврда зошто првата дама на Америка ја носи титулата модна икона. После неколку еднобојни, да не кажеме монотони комбинации, првата дама на Америка,...