Моника Белучи сјае и на 57 години: Со новите фотографии ги запали социјалните мрежи

Италијанската актерка Моника Белучи (56) позираше за ноемвриското издание на магазинот „Вог Италија“ и по тој повод изгледаше нереално секси и убаво со оглед дека се приближува до 7-та деценија од нејзиниот живот. Имено, најубавата жена на светот објави две фотографии на социјалната мрежа Инстаграм – едната на која позира сама, додека на другата позира …

Моника Белучи сјае и на 57 години: Со новите фотографии ги запали социјалните мрежи Read More »