17 C
Скопје

Tag : лена

Вести Ви Препорачуваме Регион

Очајна мајка објави шокантна фотографија: Ова е мојата Лена, таа има девет години и лежи во „Мишовиќ“ поради короната – слушајте ме вие што „имате право на свое мислење“

Слободен печат
Во борбата против антиваксрите, најдобар аргумент се зборовите на оние кои го почувствувале целиот интензитет на вирусот корона во нивна близина, оние кои со денови...
Забава Магазин

ИНСТАГРАМ ЅВЕЗДА: 92-годишната супербабичка Лена сама патува низ светот и нема намера да се откаже (ФОТО)

Слободен печат
Бабичката Лена – Јелана Јеркова, 92-годишната пензионерка од сибирскиот град Крснојарск, стана најстарата руска патничка ѕвезда на Инстаграм. 92-годишната руска бабичка одлучила своето време да...
Еспресо Шоу биз

НЕМА ДА ЈА ПРЕПОЗНАЕТЕ: Беше членка на познатото руско дуо, сега е целосно обезличена

Слободен печат
Фановите од целиот свет ѝ порачуваат да престане со диетите и естетските корекции, бидејќи е целосно обезличена....