11 C
Скопје

Tag : лед зепелин

Магазин Магазин слајдер Филм и ТВ

Дали сте ги забележале? Ова се некои од најпознатите грешки во легендарните песни (ВИДЕО)

Слободен печат
Снимањето во стидио е комплициран и напорен процес и многу работи се случуваат непредвидено. Токму затоа многу музичари се принудени повеќепати да преснимуваат за да...
Магазин Магазин слајдер Сцена

Најлудата легенда за бендот Лед Зепелин: Дали позади песната „Stairway to Heaven“ се крие сатанистичка порака? (ВИДЕО)

Слободен Печат
Битлси, Лед Зепелин, Џудас Прист, Квин и многу други бендови се обвинувани за користење на скриени пораки кои можат да се откријат со пуштање на...