• La Casa De Papel

ВИДЕО | „Изгубив сѐ“: Изгоре домот на Мигел Еран од „La Casa De Papel“

Шпанскиот актер Мигел Еран, познат по својата улога во серијата „La Casa De Papel“, останал без својот дом во градот Авила. Имено, тој споделил и снимка од пожарот кој се случил во неговиот стан, а за да се спаси, морал да скокне низ прозорецот во спалната соба, објави „Daily Mail“. Ѕвездата на популарната серија на …

ВИДЕО | „Изгубив сѐ“: Изгоре домот на Мигел Еран од „La Casa De Papel“ Read More »