Tag : кораима торес

Магазин Магазин слајдер Сцена

За неа времето како да застанало: Касандра позира во бикини на плажа (ФОТО)

Васко Спасоски
Познатата актерка од серијата „Касандра“, Кораима Торес, која во јуни наполни 47 години и тоа како води сметка за својот физички изглед. Познато е дека...
Еспресо Шоу биз

ПОПУЛАРНАТА КАСАНДРА навива за Ноле, а ужива во музиката на ОВАА балканска дива

Слободен печат
Во екот на популарноста на серијата, Кораима, заедно со актерот Хенри Сото (Ранду), ја посетија и Македонија, во склоп на балканската турнеја која ја вклучуваше...