Tag : каламата

Спорт Фудбал

Марковиќ е новиот напаѓач на Работнички

Слободен печат
Марковиќ треба да ја засили конкуренцијата во делот на нападот, воедно може да одговори и како офанзивен играч за врска. Доаѓа од редовите на грчкиот...