Tag : каја гербер

Магазин Магазин слајдер Сцена

Синди Крафорд и Каја Гербер позираат во гаража: Мајката и ќерката најдоа начин како заедно да работат од дома! (ФОТО)

Слободен Печат
Откако владее пандемијата, не е чудно да се видат невообичаени сцени како што се на пример, две светски познати модели кои позираат во гаража. Синди...
Магазин Магазин слајдер Сцена

Ќерката на Синди Крафорд само со пар високи чизми на себе го обележа роденденот

Слободен печат
Каја Гербер, ќерката на Синди Крафорд, го обележа својот 19-ти роденден на необичен и прилично смел начин. Славеничката се фотографираше гола, носејќи на себе само...
Магазин Магазин слајдер Сцена

Каква мајка, таква ќерка: Наследничката на Синди Крафорд фотографирана во тесни хеланки и топче за гради! (ФОТО)

Васко Спасоски
Американската манекенка и актерка Каја Џордан Гербер (18) е фотографирана како се шета по улиците на Лос Анџелес во тесни хеланки и топче на градите....
Забава Магазин

Каја Гербер и постот на Инстаграм: дали е бремена?

Слободен печат
Ќерката на Синди Крафорд, сега веќе популарен модел, Каја Гербер, предизвика лавина реакции на Инстаграм поради објавената фотографија. Имено, на фотографијата Каја позира со книга...
Еспресо Шоу биз

Ќерката на Синди Крафорд фатена со новото момче во незгодни пози (ФОТО)

Слободен печат
Пит Дејвидсон (26) покажува дека го преболел минатото со поранешната вереница Аријана Гранде (26), како и со актерката Кејт Бекисел (46). Најдобро за тоа говори...
Еспресо Шоу биз

Синди Крафорд ја чуваше ќерката од лоши момци, а сега таа е во врска со еден од „најлошите“ (ФОТО)

Слободен печат
Синди Крафорд (53) со години внимава како се однесуваат нејзините деца во јавноста и што прават, па не знаеме сега колку е среќа што нејзината...
Еспресо Шоу биз

После Аријана Гранде, тој е во врска со ќерката на Синди Крафорд! (ФОТО)

Слободен Печат
Пит Дејвидсон познат по врските со бројни славни дами, а сега на тој список се најде и 18-годишната Каја Гербер. Комичарот познат по бурните врски...
Жена Магазин

Прекрасната Каја Гербер потврди дека „тута“ фризурата е повторно во мода! (ФОТО)

Слободен Печат
Веруваме дека многу од вас ќе се согласат дека нема полоша фризура од така наречената „тута“ која беше популарна во деведесетите. Но, изгледа со тоа...
Еспресо Мода

Одличен избор: Синди Крафорд и ќерка ѝ Каја во преубави модни комбинации (ФОТО)

Слободен печат
Супермоделот Синди Крафорд и нејзината ќерка Каја Гербер присуствуваа на настан во организација на „A Sense of Home“, а притоа многумина коментираа дека Каја сè...
Еспресо Мода Шоу биз

Синди Крафорд доби наследничка: Ќерката Каја почна да гради модна кариера – погледнете ја како изгледа (ФОТО)

Слободен печат
Каја Гербер, ќерката на славната манекенка Синди Крафорд, полека но сигурно гради своја модна кариера. Иако е на самиот почеток, таа веќе добила значајни ангажмани....
MacedonianAlbanianBulgarian