24 C
Скопје

Tag : избегнувате

Ви Препорачуваме Магазин Магазин слајдер Семејство

4 празнични подароци кои никогаш не треба да ги подарувате: Се верува дека му носат несреќа на оној за кој се наменети!

Слободен печат
Декември е месец во кој сите подготвуваме подароци за Нова година и Божиќ за своите најблиски. А кој не им се радува на подароците? Сите...
Здравје Магазин Магазин слајдер

Секој залак изберете го правилно – Храна која е препорачливо да ја избегнуваат трудниците

Слободен печат
Исклучително важно е за време на бременоста да се јаде здрава храна, која е од органско потекло и не е хемиски третирана. Исто така, покрај...