Tag : Ирецот

Магазин Магазин слајдер Филм и ТВ

Роберт Де Ниро е ѕвездата на новата урнебесна комедија – Погледнете го трејлерот (ВИДЕО)

Слободен печат
Познатиот актер Роберт Де Ниро неодамна наполни 77 години, но се уште тој е многу активен во Холивуд. Минатата година го видовме во многу успешните...
Магазин Филм и ТВ

„Ирецот“ на Скорсезе нема да се прикажува во кино (ВИДЕО)

Слободен печат
„Ирецот“, последниот проект на Мартин Скорсезе многумина го прогласија за последниот мафијашки филм, со кој ќе се затвори една епоха. Скорсезе по години на јалови...