Tag : илир мета. бигорски манастир

Вести Македонија

ФОТО| Мета: Бескрајно благодарен на срдечниот дочек на владиката Партениј и бигорското братство

И.И.
Бескрајна благодарност до владиката Партениј и бигорското братство за топлиот и срдечен дочек, напиша албанскиот претседател Илир Мета на Фејсбук по вчерашната посета на Бигорскиот...