15.8 C
Скопје

Tag : гушење

Кошарка Спорт

ОТКРИЕНО ЗОШТО БРАТОТ НА ЈОКИЌ ЈА ДАВЕЛ ДЕВОЈКА МУ: Кога му кажала, тој „збеснал“ и ја нападнал!

Слободен печат
Скандалот кој го направи постариот брат на српскиот кошаркар Никола Јокиќ, Страхиња Јокиќ, не прекинува да го привлекува вниманието на американските, но и на европските...
Магазин Семејство

Што да направите кога на детето ќе му се заглави нешто во устата

Слободен печат
Најважно е да знаете како да му помогнете веднаш на вашето дете. Ситните играчки или предмети кои нашите малечки ги ставаат во устата се виновни...