• фокс њуз

ВИДЕО: Некој ја потпали божиќната елка пред седиштето на „Фокс њуз“

17-метарската божиќна елка која беше накитена пред неколку дена и поставена пред седиштето на американската телевизиска мрежа „Фокс њуз“ во Њујорк, вчеравечер целосно изгорела, а полицијата уапсила човек кој е осомничен дека ја потпалил, пишува „Њујорк тајмс“. Елката беше церемонијално осветлена во директен пренос на „Фокс“ во неделата, а една од презентерките на телевизијата извести …

ВИДЕО: Некој ја потпали божиќната елка пред седиштето на „Фокс њуз“ Read More »