Tag : филип стаменов

Останатo Спорт

Македонското младинско олимписко таеквондо во светскиот врв!

Слободен печат
Моментално на светската јуниорска ранг листа високо на врвот се наоѓаат тројца македонски репрезентативци за кои 2019 година беше повеќе од успешна, информираат од Македонската...