Tag : фан

Магазин Магазин слајдер Филм и ТВ

Ова се вика упорност: Фан го бркал Крис Хемсворт со мотор само за да добие автограм! (ВИДЕО)

Слободен печат
Фановите ширум светот секојдневно прават необчни работи за да стигнат до автограм или слика од своите идоли. Една таква ситуација може сликовито да се види...
Спорт Фудбал

Пекар се обидува да спаси белгиски фудбалски великан

Слободен печат
Еден фудбалски навивач, станува збор за фан на еден од најпознатите клубови во Белгија, Андерлехт, покажа како се сака екипата која поминува комплициран период после...
Спорт Фудбал

Убав гест на Италијанецот, Анчелоти изненади фан на Евертон! (ВИДЕО)

Слободен печат
Именувањето на Карло Анчелоти на клупата на премиерлигашкиот клуб беше прифатено со одушеување, навивачите од Ливерпул не очекуваа такво големо тренерско име. Евертон до прекинот...
Кошарка Спорт

Кош од пола терен вреден 10.000 долари! (ВИДЕО)

Слободен печат
На паузата од НБА натпреварот помеѓу екипите на Лос Анџелес Клиперс и Мајами Хит еден навивач на домашниот клуб успеа да биде побогат за 10.000...
Останатo Спорт

Екстремно скапа дремка на „Супербол“! (ВИДЕО)

Слободен печат
Во тек беше само првата четвртина од најголемиот спортски настан во САД на кој голем број на заинтересирани сакаа да присуствуваат. Просечната цена на билетот...
Спорт Фудбал

92-годишен фан од Уругвај го посети омилениот шпански клуб! (ВИДЕО)

Слободен печат
Хозе Луис Идалго има 92 години, на 20-годишна возраст се пресели во Уругвај, седум децении во новата земја ги следеше резултатите, ги гледаше мечеви, новите...