5 C
Скопје

Tag : ен хатавеј

Магазин Магазин слајдер Сцена

Ен Хатавеј: Го мразам своето име, ве молам викајте ме било како само не така!

Слободен печат
Актерката Ен Хатавеј во една емисија призна дека не поднесува кога луѓето ја нарекуваат по нејзиното уметничко име. Како што наведе, таа сака луѓето да...
Магазин Магазин слајдер Сцена

Ен Хатавеј прозборе за животот во изолација и за сите предизвици што ги донесе пандемијата

Слободен Печат
Не е новост дека славните холивудски актери живеат поинаков живот од останатите луѓе во светот. Но, коронавирусот нè „фати“ сите неподготвени на ист начин. Актерката...
Магазин Магазин слајдер Филм и ТВ

Ен Хатавеј ја покажа својата морничава трансформација за филмот „The Witches“

Слободен Печат
Актерката Ен Хатавеј сподели фотографии од нејзината трансформација за филмот „The Witches“ чија премиера е закажана за 22 октомври на „HBO Max“.   Оскаровката Ен...