8 C
Скопје

Tag : Елизабет Харли

Магазин Магазин слајдер Сцена

ФОТО | Ова е синот на Елизабет Харли: Нејзината врска со Демијан некои ја сметаат за чудна!

Слободен печат
Демијан е син на англиската актерка и поранешна манекенка Елизабет Харли (55), а обожавателите велат дека тој повеќе личи на убава жена отколку на маж....
Магазин Магазин слајдер Сцена

Eлизабет Харли откри дека поранешниот партнер Хју Грант ѝ е еден од најблиските пријатели

Слободен Печат
Елизабет Харли (55) во интервју за американското списание „People“ откри дека сè уште се во добри односи со нејзиниот поранешен партнер Хју Грант (60). Елизабет...
Магазин Магазин слајдер Слајдер Сцена

„Глупавата грешка“ која популарниот Хју Грант го смести во затвор во 1995 година

Слободен печат
Популарниот холивудски актер Хју Грант во 1995 година направи погрешен потег кој сега го следи низ целата кариера. Во тоа време тој беше во врска...
Магазин Магазин слајдер Сцена

Елизбет Харли повторно објави фотографија со која ги „полуде“ фановите: Таа изгледа неверојатно во минијатурното бикини!

Слободен Печат
Никој не позира во бикини како Елизабет Харли. Славната актерка има своја линија на костими за капење кои редовно ги рекламира, додека обожавателите ги изненадува...
Магазин Магазин слајдер Сцена

Тајната на Елизабет Харли за витката фигура е во нејзиниот утрински ритуал! (ФОТО)

Слободен Печат
Елизабет Харли веќе има 55 години, но во подобра форма не била никогаш. Тоа редовно го докажува со фотографии во бикини, а со последната фотографија...
Магазин Магазин слајдер Сцена

Елизабет Харли го соблече градникот и го покажа неверојатното тело! (ФОТО)

Слободен Печат
Актерката Елизабет Харли (55) е во завидна форма. Таа постојано објавува фотографии од бикини, но сега отиде чекор подалеку. Таа го соблече градникот и го...
Магазин Магазин слајдер Сцена

Синот на прекрасната Елизабет Харли е нејзина копија: Кога ни е пуштена косата, едвај не разликуваат! (ФОТО)

Слободен Печат
Синот на Елизабет Харли, Демијан, толку многу потсетува на својата мајка, што на некои фотографии каде му е пуштена косата едвај можете да ја воочите...
Магазин Магазин слајдер Сцена

Актерката Елизабет Харли и нејзиниот син Демијан се огласија по смртта на Стив Бинг: Не е вистина дека не го познавав мојот татко!

Слободен Печат
Продуцентот и сценарист Стив Бинг (55) вчера изврши самоубиство со скокање од 27-ми спрат на една зграда во Лос Анџелес, а наводно бил депресивен поради...
Магазин Магазин слајдер Сцена

Му го прости скандалот со проститутките на поранешниот партнер, а по раскинувањето тој стана кум на нејзиниот син! (ФОТО)

Васко Спасоски
Актерката Елизабет Харли од година од година изгледа се подобро, а тоа најчесто го докажува со разголени фотографии на социјалните мрежи. Тешко е да се...
Магазин Магазин слајдер Сцена

Фановите ја искритикуваа Лиз Харли за фотката во бикини: Не би требало така да стоиш!

Слободен печат
На Елизабет Харли (54) секогаш и успева да ги привлече погледите кога ќе прошета во бикини, а и овој пат сподели фотографија во син костим...