Tag : екстремна

Вести Економија

Сите светски добивки се анулираат: Глобалната економија во најголем пад во последните 90 години

Слободен печат
Обединетите нации предвидуваат дека светската економија поради пандемијата од корона вирусот оваа година ќе забележи пад од 3,2 отсто, што е најголем пад од Големата...
Еспресо Шоу биз

Поради мажот сакала да стане мачка, по операциите го уништила лицето, а тој ја оставил (ФОТО)

Слободен печат
Лицето на Џослин Вајлденштајн (79) стана познато како пример за екстремната пластична хирургија која не може да ве остави рамнодушни. Ја нарекуваат жена мачка, но...
Еспресо Мода

СЕКОГАШ ЕКСТРЕМНА: Викторија Бекам шета во ДВА БРОЈА ПОГОЛЕМИ ПОТПЕТИЦИ, а нивната боја… (ФОТО)

Слободен печат
Викторија Бекам секогаш е прва кога станува збор за вакви екстремни промени и избори. Дизајнерката и поранешната Спајсица, Викторија Бекам фатена е на шопинг на...