• ед ширан

ФОТО | Ед Ширан има нова восочна фигура: Изгледа како лоша копија на Борис Џонсон

Нова восочна фигура на Ед Ширан е претставена во Германија откако била внимателно изработена од уметницата Лиза Бушер, пренесе „Метро“. Изложена во музејот „Паноптикум“ во Хамбург, фигурата со природна големина им се придружи на неколку восочни фигури од висок профил како Анџелина Џоли , кралицата Елизабета II, Карл Лагерфелд и Хенри VIII. Се разбира, восочната …

ФОТО | Ед Ширан има нова восочна фигура: Изгледа како лоша копија на Борис Џонсон Read More »