12.8 C
Скопје

Tag : „Движење за пресврт“

Жена Забава Магазин Магазин слајдер Слајдер Сцена

ФОТО | Марија Груевска: Паниката која минатата недела се создаде на „Ѕвездите на Гранд“ има цена – 150 евра!

И.Ј.
Изминативе години, популарниот музички натпревар „Ѕвездите на Гранд“ се докажа како шоу во кое буквално сѐ е возможно, а кандидатите кои се натпреваруваат, се трудат...
Вести Ви Препорачуваме Регион

„Движење за пресврт“ во Србија: Не сакаме на тенкови и на хаубици, сакаме компјутери, театри, спортски терени

Слободен печат
Младите од „Движењето за пресврт“ денеска соопштија дека изјавите на „министерот за одбрана во нелегалната Влада и висок функционер на Српската напредна партија“, Небојша Стефановиќ...