1 C
Скопје

Tag : душек

Магазин Магазин слајдер Филм и ТВ

Трагичниот крај на една од најубавите југословенски глумици: Животот го заврши во соба во која од мебел имало само еден валкан душек (ФОТО+ВИДЕО)

Слободен печат
Соња со глума започнала да се занимава уште на 16 години, а во текот на завидната кариера снимила неколку филмови кои ја обележаа југословенската кинематографија....
Здравје Магазин

Се будите и ве боли грбот? Правите огромна грешка, а еве како да ја избегнете (ФОТО)

Слободен печат
На душекот кој спиеме поминуваме една третина од нашиот живот и за тоа не е сеедно на што спиеме. Без оглед каков душек барате, важно...
Некатегоризирано

Супер трик како да го исчистите душекот

Слободен печат
Состојки: 250 мл хидроген (3%) 3 големи лажици сода бикарбона 1-2 капки течен сапун или средство за миење садови Постапка: Помешајте ги хидрогенот и содата,...
Магазин Семејство

Речиси секој душек е преполн со паразити и алергени: Само вака можете темелно да го исчистите (РЕЦЕПТ)

Слободен печат
Сите знаеме колку квалитетниот сон е важен за здравјето, а за добар сон не е важно само вашиот душек да биде добар, туку и да...