• драган стојковиќ

Пикси: Штета, примивме голови по наши грешки

Мундијалската програма во Катар денес започна со ремито на Србија и Камерун (3:3). Селекторот Драган Стојковиќ – Пикси доби жестоки критики од јавноста по завршувањето на натпреварот и многумина го сметаат за главен виновник. Србија после еден час игра имаше водство од 1:3, а тогаш си дозволи да прими два гола со кој се стави …

Пикси: Штета, примивме голови по наши грешки Read More »