Tag : драган поповски

Спорт Фудбал

Работнички без тренер, Влахо си поднесе оставка

Слободен печат
Работнички го загуби мечот со Струга Трим Лум и падна на дното на табелата во Првата фудбалска лига, а тоа доведе и до разделба со...