доставувач Archives - Слободен печат

Tag : доставувач

Забава Магазин

Доставувач заиграл од среќа кога видел што го чека пред вратата на една куќа (ВИДЕО)

Слободен печат
Сезoната на празници е пред нас, а благодарение на интернетот, купувањето на божиќните подароци стана многу полесно отколку претходно. За жал, тоа воедно е и...
Вести Економија

Почна со работа универзалниот снабдувач на електрична енергија ЕВН Хоум

Слободен печат
Од денеска и официјално почна со работа универзалниот снабдувач на електрична енергија ЕВН Хоум. Новооформената компанија ќе ги снабдува со електрична енергија корисниците кои не...