• џејсон момоа

ФОТО | Бен Афлек повторно во улогата на Бетмен: Актерот во друштво на Џејсон Момоа

Бен Афлек ќе се врати во улогата на Бетмен во претстојното продолжение на „Aquaman“, „Aquaman and the Lost Kingdom“.   View this post on Instagram   A post shared by 🎥Entre Cine y Series🎥 (@entrecineyseries_) Имено, актерот објави фотографија на која позира со Џејсон Момоа, а во описот напиша: „Повторно обединети, Брус и Артур. Те …

ФОТО | Бен Афлек повторно во улогата на Бетмен: Актерот во друштво на Џејсон Момоа Read More »