Tag : дејвид бекам

Спорт Фудбал

Кој е фудбалер е најпосакуван кај жените, изненадувачки тоа не е Роналдо

Слободен печат
Поранешниот англиски репрезентативец и член на Манчестер јунајтед и Реал Мадрид, Дејвид Бекам, е фудбалерот со кој жените највеќе сакаат да спијат. Според пишувањето на...
Спорт Фудбал

ГОЛ ЗА „ПУШКАШ“: Бекам можеше само да му аплаудира на феноменалниот Вела! (ВИДЕО)

Слободен печат
Изминатиот викенд започна новата сезона во американската МЛС лига, погледите беа насочени кон историското деби на Интер од Мајами. Имено, составот на Дејвид Бекам се...
Забава Магазин

Дејвид Бекам со поддршка за принцот Хари и Меган Маркл: Тие заслужуваат да бидат среќни!

Слободен печат
Фудбалерот и неговата сопруга Викторија Бекам се големи пријатели со кралскиот пар Хари и Меган Маркл, а Бекам во гостувањето во споменатата емисија, истакна дека „ги сака...
Спорт Фудбал

Роналдо и Меси во ист тим? Само еден човек може да го направи тоа! (ФОТО)

Слободен печат
После турбулентната зима во редовите на Манчестер сити и Барселона започнаа шпекулациите дека Јувентус би можел најдобро да се снајде на трансфер пазарот. Бројни медиуми...
Спорт Фудбал

Бекам најде спонзор кој ќе плати повеќе од 200 милиони евра за реклама на дресовите

Слободен печат
Главен спонзор на екипата на Интер Мајами ќе биде Катар Ервејс кој за реклама на дресовите ќе плати дури 215 милиони евра, а засега не...
Спорт Фудбал

Нејмар и Бекам договорија трансфер или само се шегуваа? (ВИДЕО)

Англиската фудбалска легенда е во потрага по фудбалери во својот нов клуб, а во изминатиот период се отвори дилема дали навистина успеа да ги обезбеди...
Магазин

Викторија Бекам по којзнае кој пат во истата комбинација! (ФОТО)

Слободен Печат
Познатата модна креаторка и сопруга на легендарниот фудбалер Дејвид Бекам, Викторија Бекам, позната е по тоа што деловниот стил успева да го носи со неверојатна...
Еспресо Шоу биз

Викторија Бекам го израдува својот сопруг со необичен подарок за Божиќ! (ВИДЕО)

Слободен Печат
Викторија Бекам (45) не можеше да престане да зборува за поклонот кој го купила за својот сопруг. Таа признала дека е многу тешко да одбере...
Еспресо Шоу биз

Празнично расположение и кај Бекамови, но Дејвид Бекам повторно на мета на јавноста (ФОТО)

Слободен печат
Дејвид Бекам веќе со години е на мета на критичарите бидејќи своите деца ги бакнува во уста. Со последната објава тој повторно предизвика револт и...
Еспресо Спорт Фудбал Шоу биз

Бекам во џакузи со друга жена! (ФОТО)

Слободен печат
Актерката Кортни Кокс ги изненади фановите со фотката на која седи во џакузи со Дејвид Бекам За среќа, пред да стигнат да реагираат се објави...