2 C
Скопје

Tag : дарко костовски

Вести Македонија

Галерија+Видео: Скопје закочено од протестот на ВМРО-ДПМНЕ

Слободен печат
Вечерва во Скопје и уште шест градови во државава ВМРО-ДПМНЕ протестира со возила, како што велат од опозицијата, против криминалот, корупцијата, неправдите и прогонот. Вечерва...